1

Dane podmiotu

Stacja Pogotowia Ratunkowego w Słupsku świadczy usługi w zakresie ratownictwa medycznego, czyli udziela pomocy warunkach pozaszpitalnych, w celu ratowania życia ludzkiego w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego, którego bezpośrednim następstwem może być poważne uszkodzenie funkcji organizmu, uszkodzenie ciała lub utrata życia. W takich przypadkach konieczne jest natychmiastowe udzielenie pomocy medycznej, tzw. ratunkowej i podjęcie leczenia.

W celu wezwania pomocy w stanach nagłego zagrożenia życia zadzwoń: 999
W celu zamówienia transportu medycznego, zadzwoń: 59 842 79 99

Regulamin oraz cennik dot. Transportu Medycznego

Stacja Pogotowia Ratunkowego

ma swoja siedzibę przy ul. Paderewskiego 5 76-200 Słupsk
TEL/FAX: 59 841 45 22

Adres elektronicznej skrzynki podawczej e-puap:

/pogotowieslupsk/SkrytkaESP

Kierownictwo:

DYREKTOR
Inż. Mariusz Żukowski

GŁÓWNA KSIĘGOWA
Krystyna Kufel

DZIAŁ USŁUG MEDYCZNYCH
Kierownik komórki: Andrzej Rut

DZIAŁ EKSPLOATACJI POJAZDÓW
Kierownik komórki: Irena Rozwandowicz

DZIAŁ TECHNICZNY
Piotr Czudowicz

Adresy poczty elektronicznej do poszczególnych komórek organizacyjnych:

WydziałE-mail
Dyrektorsekretariat@pogotowie.slupsk.pl
Sekretariat
Statystyka Medycznastatystykalsupsk@pogotowie.slupsk.pl
Kadry i Płaceplace@pogotowie.slupsk.pl
kadry@pogotowie.slupsk.pl
Księgowośćksiegowosc@pogotowie.slupsk.pl
Kasakasa@pogotowie.slupsk.pl
Dział Usług Medycznychdum@pogotowie.slupsk.pl
Transport Medyczny-
Sekcja Eksploatacjieksploatacja@pogotowie.slupsk.pl
Przetargi i zamówieniaprzetargi@pogotowie.slupsk.pl
Informatk – Administrator SWDPRMinformatyk@pogotowie.slupsk.pl
Inspektor Ochrony Danych Osobowychiod@pogotowie.slupsk.pl
Stacja Obsługi Pojazdówwarsztat@pogotowie.slupsk.pl
Stacja Paliw-
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdówskpg007@pogotowie.slupsk.pl
Portiernia-

Stacja dysponuje specjalistycznymi i podstawowymi zespołami ratunkowymi.

Miejsca Stacjonowania Zespołów Ratownictwa Medycznego.

ZRMAdres
G02 0176-200 Słupsk ul. Paderewskiego 5
G02 02
G02 04
G02 46
G02 0676-270 Ustka, ul. Mickiewicza 12
G02 08 (w okresie wakacji letnich )
G02 10 (w okresie wakacji letnich )76-212 Rowy, Nadmorska 17
G02 1276-248 Dębnica Kaszubska, Zjednoczenia 26
G02 14 77-220 Główczyce, ul. Słupska 9
G02 1676-230 Potęgowo, Kościuszki 6
G02 1877-230 Kępice, ul. Plac Wolności 23A
G02 D 02 (ambulans dodatkowy)76-200 Słupsk ul. Paderewskiego 5

 

Data Publikacji: 25 listopada 2020 @ 07:54
Ostatnia modyfikacja: sty 26, 2022 @ 08:47