OFERTA PRACY DLA INSPEKTORA ds. KADR I PŁAC OD 27 LISTOPADA 2023
image_printDRUKUJ

I. Warunki pracy
• Miejsce pracy: Stacja Pogotowia Ratunkowego w Słupsku
• Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
• Wymiar etatu: 1,0 etat
• Liczba godzin w tygodniu 40
• Data rozpoczęcia : 27 listopad 2023
• Wynagrodzenie brutto: 5.000,00 zł

II. Wymagania
• Wykształcenie: minimum średnie zawodowe
• Minimum 3 letnie doświadczenie w obsłudze kadrowo płacowej
• Umiejętność posługiwania się programem biurowym, znajomość przepisów kodeksu pracy , przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych. Samodzielność i odpowiedzialność
• Mile widziana znajomość programu Symfonia

III. Zakres obowiązków
Realizacja przepisów kodeksu pracy, prowadzenie akt osobowych, wyliczanie wynagrodzeń za pracę, sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej, prowadzenie sprawozdawczości. Sporządzanie raportów rozliczeniowych dla ZUS, US, GUS, PFRON, PPK i innych .
IV. Dane pracodawcy
Sposób aplikowania: CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji należy składać w sekretariacie Stacji (pokój 19) ul. Paderewskiego 5,
76-200 Słupsk lub drogą elektroniczną na adres sekretariat@pogotowie.slupsk.pl

V. Osoba do kontaktu
Krystyna Kufel
Tel. 598414520 wew. 57
sekretariat@pogotowie.slupsk.pl

VI. Klauzula RODO
Prosimy o zamieszczenie w CV :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stację Pogotowia
Ratunkowego w Słupsku w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie
stanowisko.

Na oferty czekamy do 24 listopada 2023r. do godziny 10:00

Data Publikacji: 20 listopada 2023 @ 12:24
Ostatnia modyfikacja: lis 29, 2023 @ 13:12

Metryka Informacji:
Opublikował artykuł ; Informatyk SPR | + Inne artykuły
Autor treści ; Główna Księgowa SPR | + Inne artykuły