OFERTA PRACY na stanowisko Ratownik Medyczny – Kierowca.
image_printDRUKUJ

Warunki pracy

  1. Miejsce pracy: Stacja Pogotowia Ratunkowego w Słupsku
  2. Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia
  3. Wymiar etatu: 0,5 etatu
  4. Data rozpoczęcia : 01.06.2024.
  5. Wynagrodzenie brutto: od 4800 zł
  6.

Wymagania

  1. Prawo jazdy kategorii C.
  2. Zezwolenie na prowadzenie pojazdów uprzywilejowanych.
  3. Dyplom Ratownika Medycznego.
  4. Doświadczenie zawodowe 2 lata.

Obowiązki

  1. Kierowanie pojazdem uprzywilejowanym – Ambulans.
  2. Udzielanie pierwszej pomocy medycznej.

Dane pracodawcy
Sposób aplikowania: CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji należy składać w sekretariacie Stacji (pokój 19) ul. Paderewskiego 5, 76-200 Słupsk lub drogą email na adres sekretariat@pogotowie.slupsk.pl do 08.05.2024r. do godziny 10:00

Osoba do kontaktu
Irena Rozwandowicz
Dział eksploatacji pojazdów
Tel. 598414522
eksploatacja@pogotowie.slupsk.pl

Data Publikacji: 26 kwietnia 2024 @ 08:40
Ostatnia modyfikacja: cze 5, 2024 @ 09:05

Metryka Informacji:
Opublikował artykuł ; Informatyk SPR | + Inne artykuły
Autor treści ; Dział eksploatacji pojazdów SPR | + Inne artykuły